Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Yaşlı ve Engelli Ev Bakım ve Temizliği Hizmeti

Beyoğlu Belediyesi olarak bakacak kimsesi olmayan yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın kişisel ve ev temizliklerini gerçekleştiyor, hayatlarını kolaylaştırıyoruz.

Sosyologlardan oluşan saha ekiplerimiz; rutin olarak düzenledikleri ev ziyaretlerinde hizmet götürülecek evleri, tespit ediyor ve sisteme ekliyor.

60 yaş üstü ve bakacak kimsesi olmayan engelli vatandaşlarımızın evlerini camlarından halılarına kadar temizleyip pırıl pırıl ediyoruz. Ev temizliğinin yanında, temzilik ekiplerimizin yanından bulunan berberlerimiz, vatandaşlarımızın kişisel bakım ve temzliğini gerçekleştiriyor.

Evde bakım hizmetimizden yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın 444 0 160 numaralı Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi’ni araması yeterli.

    1