Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Haberler

Çocuklar Sünnet Şöleni’nde Doyasıya Eğlendi

04
Temmuz 2018

Beyoğlu’nda düzenlenen 25. Geleneksel Sünnet Şöleni’nde 400’den fazla çocuk animasyon gösterileri ve yarışmalarla doyasıya eğlendi.

Devamı

Beyoğlu’nda İş Kadınları Sosyal Market için el ele

11
Mayıs 2018

Beyoğlu’nda Sosyal Market’in ihtiyaç sahiplerine 8 yıldır aralıksız olarak uzattığı yardım elinin daha geniş kitlelere ulaşması amacıyla bağış yemeği düzenlendi.

Devamı

İhtiyaç Sahiplerinin Yüzü Sosyal Market ile Gülüyor

26
Aralık 2017

Beyoğlu’nda dar gelirli ailelerin her türlü ihtiyacını gideren Sosyal Market, şimdi de yaklaşık 3 ton hamsiyi ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtarak gönülleri bir kez daha fethetti.

Devamı

Sosyal Market hizmette sınır tanımıyor

22
Haziran 2017

Beyoğlu Belediyesi tarafından 2010 yılında kurulan Sosyal Market, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için yepyeni bir projeyi daha hayata geçirdi.

Devamı

Beyoğlu’nda Sünnet Coşkusu

22
Mayıs 2017

Beyoğlu Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Sünnet Şöleni’nde 283 çocuk erkekliğe ilk adımı atmadan önce doyasıya eğlendi.

Devamı

Beyoğlu Özel Eğitim Şenliği

18
Mayıs 2017

Beyoğlu’nda Özel Eğitim Sınıflarında okuyan öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen ‘Beyoğlu Özel Eğitim Şenliği’ne katılan Başkan Demircan, “Bir toplumun geleceği, zenginliği ve refahı; yavrularında, gençlerinde, çocuklarındadır. Onları ne kadar iyi hayata hazırlarsak, ne kadar problemsiz kılarsak o kadar güçlüyüz, o kadar geleceğe ümitle bakıyoruz demektir” dedi.

Devamı

Demircan engelli gençlerin askerlik sevincine ortak oldu

12
Mayıs 2017

Beyoğlu’nda 15 engelli genç, bir gün boyunca yaptıkları askerliğin ardından Başkan Ahmet Misbah Demircan’ın verdiği yemeğe katıldılar. Başkan Demircan, gençlere Türk bayrağı hediye etti.

Devamı

Meclis Üyeleri Sosyal Market’i ziyaret etti

11
Şubat 2017

AK Parti ve CHP’li meclis üyeleriyle birlikte Sosyal Market’i ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Gelen yardımı istifleyerek doğru yere ulaştıran bir sistem kurduk. Burada her şey şeffaf, ölçülebilir ve adaletli bir mekanizma üzerinden yürütülüyor. Bu şeffaflık bizim için çok kıymetli.” dedi.

Devamı

Sosyal Market Engel Tanımıyor

10
Ocak 2017

Beyoğlu‘nda yaşayan yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar, İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışından etkilenmedi.

Devamı

Halep’e 5 Tır yardım

02
Ocak 2017

Beyoğlu Belediyesi, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı ve Türk Kızılayı tarafından Halep için başlatılan "Kardeşlik Seferberliği" kampanyasına 5 TIR yardım malzemesiyle destek verdi.

Devamı