Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Haberler

Beyoğlu’nda 2000 çocuğun bayramlığı Sosyal Market’ten

02
Eylül 2016

Beyoğlu Belediyesi öncülüğünde kurulan Sosyal Market yoksul ailelerin umudu olmaya devam ediyor. Her bayram olduğu gibi yaklaşan kurban bayramında da 2000’den fazla ihtiyaç sahibi çocuğun bayramlıkları Sosyal Market tarafından ücretsiz olarak karşılanacak.

Devamı

Beyoğlu’nda Sünnet Şöleni Coşkusu Yaşandı

31
Mayıs 2016

Beyoğlu Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Sünnet Şöleni’nde530 çocuk erkekliğe ilk adımı atmadan önce doyasıya eğlendi.

Devamı

Bize Mağdur ve Mazlum İnsanlara Yardım Etmek Düşer

22
Şubat 2016

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Dostluk Eli Yardım Seli” kampanyasının 2016 yılı sonuna kadar devam edeceğini belirtti.

Devamı

Alan El İle Veren El Arasında Köprüyüz

12
Şubat 2016

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, kurulduğundan bu yana sosyal markete destek olan Hayat Holding ailesini şirket merkezinde ziyaret etti.

Devamı

Suriyeli Mültecilere Yardım Eli

11
Şubat 2016

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Market Vakfı, AK Parti Beyoğlu Kadın Kolları Teşkilatı ve Asitane Vakfı işbirliğiyle Suriyeli mülteciler için hazırlanan yardım TIR’ı yola çıktı. 

Devamı

Sosyal Market Alan Elle Veren El Arasında Bir Köprüdür

27
Ocak 2016

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Sosyal Market’e desteklerinden dolayı Anadolu Birlik Holding Başkanı ve aynı zamanda Karaman Milletvekili olan Recep Konuk’u TBMM’deki makamında ziyaret ederek plaket takdim etti.

Devamı

Bu Proje Türkiye’de Rol Model Olur

19
Ocak 2016

Başkan Ahmet Misbah Demircan’la Sosyal Market’i gezerek faaliyetleri hakkında bilgi alan Böhürler,Sosyal Market’in örnek bir proje olduğunu söyledi.

Devamı

Bir Sms ile Sizde Yoksullara Umut Olun

18
Ocak 2016

Bugüne kadar Beyoğlu’nda binlerce yoksula yardım eli uzatan Sosyal Market, başlattığı SMS kampanyası ile sizleri de yoksullara umut olmaya çağırıyor.

Devamı

Sosyal Market’in En Önemli Özelliği Şeffaflığıdır

17
Aralık 2015

Başkan Demircan, Sosyal Market’e yardımlarından dolay Seyidoglu Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Necati Göksu’ya teşekkür etti

Devamı

Asker Ailelerine Destek

10
Aralık 2015

Sosyal Market Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Muhtaç Er Ailesine Yardım Bürosu, 2015 yılında 166 asker ailesine toplamda 483.280,00 TL yardımda bulundu.

Devamı