Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Haberler

Sosyal Market’in En Önemli Özelliği Şeffaflığıdır

17
Aralık 2015

Başkan Demircan, Sosyal Market’e yardımlarından dolay Seyidoglu Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Necati Göksu’ya teşekkür etti

Devamı

Asker Ailelerine Destek

10
Aralık 2015

Sosyal Market Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Muhtaç Er Ailesine Yardım Bürosu, 2015 yılında 166 asker ailesine toplamda 483.280,00 TL yardımda bulundu.

Devamı

Engelli Yavrularımızın Hepsi Hayatımızın Bir Parçasıdır

03
Aralık 2015

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vasıtasıyla Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezide “Engelleri Birlikte Aşıyoruz” programı düzenledi.

Devamı

Sosyal Market’e Gönül Rahatlığıyla Destek Sağlanıyor

04
Kasım 2015

“Sosyal Market“ uygulamasına büyük firmalardan destek gelmeye devam ediyor.

Devamı

Beyoğlu Belediyesi yaşlılar için elele verecek

29
Eylül 2015

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi 1-2 Ekim tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek.

Devamı

Sosyal Markette Kurban Bayramı sevinci!

28
Eylül 2015

osyal Market Vakfı’ tarafından başlatılan ‘Kurban Bağışı Kampanyası’ kapsamında 30 bin ihtiyaç sahibi vatandaş, kurban bağışçıları sayesinde sofralarında Kurban Bayramı sevinci yaşadı. 

Devamı

İstanbul 2.Bölge Milletvekili Av.Fatma Benli Sosyal Marketimizi ziyaret etti

25
Ağustos 2015

25/08/2105 Salı günü İstanbul 2.Bölge Milletvekili Av.Fatma Benli Beyoğlu Belediye Başkanımız Sn.Ahmet Misbah Demircan ı makamında ziyaret ederek ardından Sosyal Marketimizi ziyaret etti

Devamı

HOŞGELDİN MELİSA BEBEK!

03
Ağustos 2015

Hoşgeldin bebek projesi kapsamında Çatma Mescit mahallesinde Yavuz ailesi bizlere kapılarını açtı.

Devamı

SOSYAL MARKET BAYRAMDA YİNE YOKSULLARA KUCAK AÇTI

23
Temmuz 2015

Sosyal Market bu bayramda da yoksullara umut oldu. Çocuklarına bayramlık giysiden gıdaya kadar ihtiyaçlarını Sosyal Market’ten ücretsiz sağlayan binlerce yoksul aile bayramda rahat bir nefes aldı.

Devamı

SOSYAL MARKET YAZ 1857'YE MESAJ GÖNDER SOSYAL MARKETE 5 TL BAĞIŞTA BULUN

02
Temmuz 2015

Sosyal Market Vakfı, yardıma muhtaç insanlar için Ramazan Ayı’nda başlattığı SMS sistemi ile Sosyal Market için bağış toplayacak.

Devamı