Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Haberler

SOSYAL MARKET RAMAZAN'DA DA KALPLERE DOKUNUYOR

24
Haziran 2015

Sosyal Market Ramazan’da da yardıma muhtaç yoksullara elini uzatmaya, kalplere dokunmaya devam ediyor. Ramazanın ilk dört gününde yapılan yardım miktarı 750 bin TL’yi geçti.

Devamı

SOSYAL MARKET RAMAZAN’DA DA KALPLERE DOKUNMAK İÇİN HAZIR

12
Haziran 2015

Sosyal Market bu yıl da Ramazan ayı boyunca 5 bin 500 aileden 30 bin insana yardım elini uzatacak. Tamamen bağışçıların desteğiyle ayakta duran projeyle ihtiyaç sahibi binlerce aile, adlarına hazırlanmış Sosyal Kartlar ile marketten alışveriş yapar gibi sütten dondurmaya, meyve, sebzeye kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak.

Devamı

BU SENE 400 ÇOCUĞU SÜNNET ETTİRİYORUZ

02
Haziran 2015

Beyoğlu Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Sünnet Şöneli'nde 400 çocuk erkekliğe ilk adımı atmadan önce doyasıya eğlendi. 

Devamı

FAKİR FUKARANIN YÜZÜ SOSYAL MARKET’LE GÜLÜYOR

28
Mayıs 2015

Ahmet Misbah Demircan, “LC Waikiki, Sosyal Market’e kurulduğu günden itibaren büyük destek sağlıyor.” dedi. 

Devamı

ENGELLİ ÖĞRENCİLERDEN İŞARET DİLİYLE ENGELSİZ ÇANAKKALE TÜRKÜSÜ

15
Mayıs 2015

Beyoğlu Belediyesi tarafından Engelliler Haftası dolayısıyla Hasköy Sahili’nde düzenlenen etkinlikte engelli öğrenciler, işaret diliyle Çanakkale Türküsü’nü söyledi. 

Devamı

22.Geleneksel Sünnet Şöleni Kayıtları

11
Mayıs 2015

Beyoğlu Belediyesi 22.Geleneksel Sünnet Şöleni Kayıtları başlamıştır,son başvuru tarihi 29 Mayıs 2015 ‘tir.

Devamı

CARREFOURSA, SOSYAL MARKET’İN RESMİ DESTEKÇİSİ OLDU

17
Nisan 2015

Beyoğlu Belediyesi ve Sosyal Market Vakfı işbirliğinde ihtiyaç sahibi vatandaşlar için Beyoğlu’nda kurulan Sosyal Market, 2011 yılından itibaren en büyük destekçisi olan CarrefourSA ile imzaladığı destek ve işbirliği protokolü ile kalıcı hale getirildi.

Devamı

SOSYAL MARKET İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

08
Nisan 2015

Gıda Perakendecileri Derneği aylık yönetim kurulu toplantısı Beyoğlu Belediyesi Sosyal Market'te gerçekleşti.

Devamı

1.5 MİLYON SOĞUK ÇAY FAKİRİN SOFRASINDA

26
Mart 2015

Çaykur tarafından Beyoğlu Belediyesi, “Sosyal Market Vakfı”na bağışlanan 1 buçuk milyon soğuk çay, Sosyal Market Vakfımızca yapılan organizasyon ile Suriyeli mülteciler başta olmak üzere ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin sofrasına ulaştı.

Devamı

BEYOĞLU’NDA YAŞLILAR YALNIZ DEĞİL

25
Mart 2015

Beyoğlu Belediyesi,ilçede kimsesiz yaşlı ve engelli olup bakıma muhtaç kişilere yönelik temizlikten öz bakıma kadar ücretsiz Sosyal Destek Hizmeti vererek vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyor.

Devamı