Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Haberler

1.5 MİLYON SOĞUK ÇAY FAKİRİN SOFRASINDA

26
Mart 2015

Çaykur tarafından Beyoğlu Belediyesi, “Sosyal Market Vakfı”na bağışlanan 1 buçuk milyon soğuk çay, Sosyal Market Vakfımızca yapılan organizasyon ile Suriyeli mülteciler başta olmak üzere ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin sofrasına ulaştı.

Devamı

BEYOĞLU’NDA YAŞLILAR YALNIZ DEĞİL

25
Mart 2015

Beyoğlu Belediyesi,ilçede kimsesiz yaşlı ve engelli olup bakıma muhtaç kişilere yönelik temizlikten öz bakıma kadar ücretsiz Sosyal Destek Hizmeti vererek vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyor.

Devamı

BEYOĞLU BELEDİYESİ 150 KADINI İŞ SAHİBİ YAPTI

10
Mart 2015

Beyoğlu Belediyesi, mikrokredi ile kadınların hayatını değiştirdi. 150 kadın, aldıkları uygun kredilerle kendi  işlerini kurarak ayakları üzerinde durmayı başardı.

Devamı

HER AY 1 MİLYON TL, İHTİYAÇ SAHİBİ İLE BULUŞUYOR

03
Mart 2015

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Sosyal Market’in her ay ihtiyaç sahibi ailelere 1 milyon liralık ürün yardımında bulunduğunu söyledi

Devamı

DEV MARKALAR SOSYAL MARKET’TE BULUŞTU

04
Şubat 2015

Ülkemizdeki giyimden, gıdaya, perakendeye kadar bir çok farklı sektörün öncü markalarının ürünleri, Beyoğlu Belediyesi Sosyal Market’in reyonlarında yardıma muhtaç insanların hizmetine sunuluyor.

Devamı

Beyoğlu’nun “Sosyal Marketi” Suriyelilerin Hizmetinde

13
Ocak 2015

Beyoğlu Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi aileler için Kasımpaşa’da kurduğu “Sosyal Market” Suriyeli mülteciler için de Şanlıurfa’da hizmet verecek.  

Devamı

SOSYAL MARKET VAKFI EKONOMİYE CAN KATIYOR

01
Aralık 2014

Beyoğlu Belediyesi’nin gıda bankacılığı üzerine geliştirdiği uluslararası ödüllü projesi “Sosyal Market Vakfı” 15. Uluslar arası MÜSİAD Fuarı’nda görücüye çıktı.

Devamı

Beyoğlu Belediyesi'ne En Güvenilir Proje Ödülü

13
Kasım 2014

Beyoğlu Belediyesi’nin “Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı” projesi uluslar arası düzeyde “En Güvenilir” proje ödülüne layık görüldü. 

Devamı

Beslenme çantası Sosyal marketten

29
Ekim 2014

Beyoğlu’nda bulunan ‘Sosyal Market’ten ücretsiz alışveriş yapabilen ihtiyaç sahibi aileler, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını gönüllerince giderebilmekteler.

Devamı

Beyoğlu’nun iyilik kapısı “Sosyal Market”

10
Ekim 2014

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Marke Vakfı yürüttüğü kurban bağışı kampanyasında Kurban Bayramı boyunca 257 adet küçük ve büyük baş kurban keserek ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı. 

Devamı